KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10221298
nr 1022 1298
Oidentifierad konstnär, 'Tipos Callejeros, Tanger, 1800-tal, proveniens David Fein konsthandel Stockholm, pannå, 26x38
Kondition: oramad
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 29 februari 2016
kl 18:11:53
1.600 kr
2.200 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
- Klassiska